خدمات زیبایی مو در تبریز

وجود موهای زیبا در افراد جلوه زیبایی به صورت آن‌ها داده و تاثیر بسزایی در این زمینه خواهد داشت. ریزش مو یکی از مشکلات رایج در بین زنان و مردان در سنین مختلف است. این مشکل گاهی اوقات به خاطر مسائل ژنتیکی به وجود می‌آید؛ اما در برخی مواقع، عوامل بیرونی در بروز آن دخیل هستند. جلوگیری از ریزش مو و یا بهره‌بردن از خدمات زیبایی مو می‌تواند اعتماد به نفس از دست رفته افراد به خاطر موهای نامناسب را به آن‌ها برگرداند. با پیشرفت علم خدمات ارزنده‌ای در زمینه زیبایی مو ارائه می‌شود که از جمله خدمات زیبایی مو در تبریز می‌توان به کاشت مو، خدمات PRP مو، مزوتراپی مو، کراتینه‌کردن مو و بسیاری از خدمات دیگر اشاره کرد.

انواع خدمات زیبایی مو در تبریز

خدمات متنوعی در جهت زیبایی مو به هموطنان عزیز ارائه می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها کاشت مو، خدمات PRP مو، مزوتراپی مو و کراتینه هستند که در ادامه توضیحات مختصری درباره هرکدام از این روش‌ها ارائه می‌شود.

کاشت مو

یکی از بهترین روش‌های جوان‌سازی و رفع کم‌پشتی موها، روش کاشت مو در نظر گرفته می‌شود. این روش معمولا در بین آقایان بیشتر رواج دارد. کاشت مو نوعی جراحی و عمل زیبایی به شمار می‌رود. در بخشی از سر که فاقد مو بوده و یا موهای نازکی وجود دارد، از این روش می‌توان برای پرپشت‌کردن موها استفاده کرد. از مزایای این روش می‌توان به دوره نقاهت کوتاه آن و بستری‌نشدن فرد اشاره کرد. کاشت مو به دو روش FIT و SUT انجام می‌شود. در روش اول بدون برش یا زخم کاشت مو انجام می‌شود؛ اما در روش دوم ابزارهای برش برای کاشت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 PRP مو

روش PRP مخفف پلاسمای غنی از پلاکت است. خدمات زیبایی مو در تبریز با استفاده از این روش نسبت به ترمیم و پرپشتی مو اقدام می‌کند. در ابتدا از فرد خون گرفته می‌شود. در مرحله دوم، بعد از غنی‌سازی باید پلاکت‌های خون تا 5 برابر غلیظ شوند؛ سپس مجددا به فرد مورد نظر تزریق می‌شود. این روش در پرپشتی مو بسیار موثر است.

مزوتراپی مو

در روش مزوتراپی که یکی از روش‌های مدرن خدمات زیبایی مو در تبریز در نظر گرفته می‌شود، مواد و هورمون‌های مفید به سلول‌های پوست تزریق می‌شوند. با انجام این کار ریشه مو تقویت شده و ریزش آن کاهش می‌یابد.

کراتینه

کراتین پروتئین طبیعی مو است که وجود آن در موها باعث استحکام بیشتر مو شده و از ریزش آن جلوگیری می‌کند. در اثر استفاده از شامپوهای نامناسب این پروتئین از بین رفته و موها شکننده می‌شوند. با کراتینه‌کردن موها می‌توان به مدت 2 الی 3 ماه سطح کراتین موها را افزایش داده و استحکام آن را بیشتر کرد.

دریافت بهترین خدمات زیبایی مو تبریز

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، بسیاری از مشکلات موجود در ارتباط با زیبایی افراد به خصوص موها حل شده است. خدمات زیبایی مو در تبریز با ارائه روش‌های نوین به ریزش موها و کم‌پشت بودن آن‌ها خاتمه داده و این مشکلات را برطرف کرده است. مراکز درمانی و زیبایی معتبری در سطح شهر وجود دارند که هدف تبریز هاب کمک به عزیزان برای یافتن بهترین مراکز خدمات زیبایی مو در تبریز است. با انتخاب بهترین‌ها، شاهد حل مشکلات موهای خود باشید!