قوانین و مقررات تبریز هاب

قوانین و مقررات تبریز هاب

ورود کاربران به وب‏‌سایت تبریز هاب هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط تبریز هاب به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این سایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز انتشار آگهی یا هر خدماتی در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تبریز هاب از سوی کاربر است.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی تبریز هاب به دقت ملاحظه فرمایید.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول تبریز هاب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تبریز هاب تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق خواهید کرد که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییرات در قوانین و مقررات سایت است.

قوانین اصلی

  1. استفاده بدون حق کپی رایت و بدون ذکر نام منبع از محتوا های داخل سایت تبریز هاب از قوانین اصلی این سایت به شمار می‌رود.
  2. سایت تبریز هاب در قبال جنس، قیمت، کیفیت و سایر ویژگی های اجناس هیچ مسئولیتی ندارد.
  3. لطفا در زمان ثبت نام شخص یا فروشگاه خود از اطلاعات دقیق استفاده نمایید تا در مراحل بعدی ثبت درخواست و انتشار آگهی با مشکل مواجه نشوید.