4.8/5

حامد تبریزی کیست؟ + بیوگرافی کامل / عکس / صفحه اینستاگرام

حامد تبریزی واینر معروف اهل تبریز که در تمامی شبکه های اجتماعی زبان زد عام و خاص می باشد. حامد در سال 30/04/1363 در تبریز متولد شد و چند سال بعد به دلیل موقعیت شغلی پدرش از تبریز به کرج مهاجرت کرد. حامد کلیپ های متعدد خنده دار را کارگردانی کرده و خودش نیز در تمامی کلیپ هایش حضور داشته و با موفقیت بسیار خوبی روبرو بوده است. حامد از ابتدای شروع کارش مورد توجه دوست دارانش بود و هر روز بیشتر از قبل محبوبیت به دست می آورد.

شبکه های اجتماعی حامد تبریزی

در این قسمت لیست شبکه های اجتماعی حامد تبریزی را معرفی می کنیم و آیدی صفحات مربوط به هر کدام را نیز درج خواهیم کرد:

اینستاگرام حامد تبریزی

حامد در سال 1395 پیج اینستاگرامی خود را باز کرد. در چندین سال فعالیت حامد تبریزی در اینستاگرام همیشه از محبوبیت بالایی برخوردار بود اما همیشه دشمنانی نیز داشته است که تلاش کرده اند تا پیج های او را از دسترس خارج کنند بعضی اوقات نیز موفق به این کار خفیف نیز شده اند، اما حامد با داشتن دوستان فراوان توانسته پیج های اینستاگرام خود را برگداند با قدرت بیشتری به کار خود ادامه داده است. وی با شعار “بچه پایین باخت نمیده” در اینستاگرام شهرت یافت.

حامد در پیجش کلیپ های معنی دار، خنده دار، تأملی و  سریال های اینستاگرامی و… را ساخته و بازی کرده است. حامد در 3 پیج خود تاکنون (03/03/1402) بیش از 7 میلیون فالور جمع آوری کرده است.

یوتیوب حامد تبریزی

حامد در یوتیوب بیش از 132 هزار سابسکرایب تا به امروز به دست آورده است. ویو های کانال یوتیوب حامد تبریزی بین 32 هزار و 1 میلیون و 200 هزار است. شعار حامد در یوتیوب “سلام مشتی گلیا” هست. آقای تبریزی پس از به دست آوردن 100 هزار سابسکرایب تیک رسمی یوتیوب را دریافت کرد که خود این تیک کاملا حرفه ای و محبوب بودنش را نشان می دهد.

برادر حامد تبریزی

برادر حامد تبریزی

مهدی تبریزی مانند برادرش یک واینر در اینستاگرام و یوتیوب شناخته شده و معروف است که در اکثر کلیپ های تولید و پخش شده در کنار برادرش حامد تبریزی نقش اول یات دوم کلیپ را بازی کرده است. لیست سریال ها و کلیپ هایی که این دو برادر کنار یکدیگر بازی کرده اند:

 • زنگ آخر
 • پسر خاله
 • گدای لاکچری
 • آهن پرست
 • وفاداری
 • رپ لاتی
 • شرارت
 • دفاع شخصی
 • دکتر تبریزی
 • دور دنیا در یک روز
 • فال گیر

شغل و درآمد حامد تبریزی

حامد یکی از بلاگر های تبریزی است، که در شغل های مختلفی مانند:

 1. واینر، بلاگر
 2. یوتیوبر
 3. ساخت و ساز ویلا وآپارتمان
 4. فروشگاه کفش
 5. سایت املاک
 6. نمایشگاه ماشین

درآمد حامد تبریزی از فضای مجازی بیش از 1 میلیارد در روز می باشد. درآمد برادران تبریزی از کار های متفرقه ماهانه بیش از چندین میلیارد تومان است که قسمتی از این درآمد ها صرف امور خیریه می شود.

2 Responses

 1. پیج حامد تبریزی البته پیج اصلی شو خیلی وقته دنبالش بودم به لطف مقاله شما بالاخره پیدا و فالوش کردم ممنونم از تبریز هاب عزیز

 2. عاشقتونم جیگرای من واقعا عالی هستید.
  من خودم تبریزیم ولی بچه اسلامشهرم
  خیلی خوشحالم همشهری هستیم با هم
  داداشای من دوستون دارم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *