4.8/5

سارقان طلافروشی تبریز در مازندان / قائم شهر دستگیر شدند! + عکس

سرهنگ مهدی خادمی (فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر / مازندران) از شناسایی و دستگیری سارقان یکی از طلا فروشی های شهرستان تبریز، در آن شهرستان خبر داد.

براساس گزارش پایگاه خبری تبریز هاب، مهدی خادمی فرمانده انتظامی قائم شهر گفت: در پی انتشار تصاویر سرقت 2 سارق زن از یکی طلا فروشی در شهر تبریز در فضای مجازی، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قائم شهر قرار گرفت.

خادمی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی محل اختفای سارقان را در یکی از مناطق این شهرستان شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر از دستگیری متهمان در عملیاتی غافلگیرانه خبرداد و تصریح کرد: در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه این افراد ۴ دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی کشف شد.

وی اظهار کرد: متهمان که دارای سابقه سرقت در شهرستان قائم شهر نیز بوده اند، ضمن اعتراف به ۹ فقره سرقت در شهرستان تبریز به ارزشی بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال پس از تشکیل پرونده برای ادامه تحقیقات پلیسی به پلیس آگاهی شهرستان تبریز تحویل داده شدند.

یک طلافروشی در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر از شهروندان خواست: برای پیشگیری از سرقت، با خود مراقبتی از اموال و اماکن و استفاده از تجهیزات ایمنی از جمله دوربین‌های مدار بسته، گماردن نگهبان محله در جهت برقراری نظم و امنیت و پیشگیری از جرایم بخصوص سرقت با پلیس همکاری کنند.

عکس سارقان طلافروشی تبریز

عکس سارقان طلافروشی تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *